Monday

Apple avamas oma App Store OSXLäbi interneti on pikalt olnud kuulda sellest kuidas Apple oma tarkvara klientideni soovib tulevikus tuua lähemale kasutades selleks internetipõhist tarkvara. Apple kasutajad on juba harjunud oma väikestes seadmetes (IPad, IPhone,IPod) kasutama App Store lahendust erineva tarkvara allalaadimiseks ja installeerimiseks. App Stores on hetkel müügis üle 300.000 rakenduse ja neid on antud hetkel alla laetud juba üle 7 miljardi korra. Nüüd on sama lahendus toodud lähemale varsti kõikidele arvutite OSX kasutajatele.
Erinev tarkvara on jagatud ilusasti tootegruppidesse nagu mängud, tööriistad,muusika ja teised erinevad valikud.Puudu ei jää ka kasutajate kommentaarid ja hinded tarkvarale. Kõike seda selleks ,et kasutaja leiaks endale just vajaliku ja temale just kõige sobivama tarkvara.

Samuti antakse kasutajtele sealsamas võimalus antud tarkvara koheselt ametlikult endale ära soetada. See kõik on ainult paari nuppuvajutuse kaugusel. Kasutajatele tähendab see suurenenud kasutajamugavust ja ühe näppuvajutusega sujuvat tarkvarainstalleerimist.

Arvuti uuendamisel või vahetamisel võid sa oma tarkvara uuesti laadida, enda soetatud tarkvara seast, muret tundmatta.

Lisaks muretseb Apple samuti sinu tarkvarauuenduste eest teavitades sind nendest ja uuendus on ainult ühe nuppuvajutuse kaugusel.

Sellest parema ja terviklikuma lahendusega on aga Microsofti poisid pikemat aega töötanud. Windows 8 saab olema esimene operatsioonisüsteem kus antud lahendus täielikult sisse implementeeritud.

Lauri Kreutzwald

No comments:

Post a Comment