Tuesday

Uus ettevõte Targa Äri Linnas – IT-firma Axinom

Aprilli lõpus lisandus Ülemiste Citys asuvate ettevõtete nimekirja rahvusvaheline IT-firma Axinom, mille suurimate klientide hulgas on ka Siemens ja Microsoft.

„Ülemiste Citylt ootame kindlasti panustamist linnakusse, muutes selle Eesti oma Silicon Valleyks. Tähtis on ka hea asukoht, sest kuna tegemist on rahvusvahelise ettevõttega, mille kontorid asuvad lisaks Eestile ka Saksamaal, Šveitsis, USAs ja Inglismaal, siis on oluline lennujaama lähedus," ütles Axinomi müügi- ja turundusjuht Alo Lilles.

Ülemiste City juhatuse esimees Gunnar Kobin rõõmustas Ülemiste City IT-klastri täienemise üle: „Soovime siia koondada juhtivad infotehnoloogia ettevõtted ning ühtlasi nende tööd inspireerida ja koostööd soodustada. See, et Axinom valis töökohaks just Ülemiste City, teeb ainult rõõmu."

„Meie jaoks oli oluline, et mitmed IT-ettevõtted juba Ülemiste Citys tegutsevad. See tähendab meie jaoks nii koostöövõimalusi, kui ka know-how jagamist erinevate projektide raames," rääkis Lilles.

Axinom on üks juhtivamaid uusimatel Microsofti tehnoloogiatel põhinevate sisuhaldussüsteemide ja meediajuhtimisalaste lahenduste pakkujaid konsultatsiooniteenuste, kontseptsiooni, teostuse ja haldamise alal. Tooteportfellis on tähtsaimatel kohtadel uuenduslikud tarkvararakendused ning suurte ja keskmise suurusega ettevõtete portaalide ülesehitamine ja haldamine. Axinomi gruppi kuuluvad tütarettevõtted Eestist, Saksamaalt, Shveitsist, Inglismaalt ja USAst.

Axinomi klientide hulka kuuluvad teiste hulgas Deutsche Telekom, Siemens, Premiere, Scout24 kontsern ja Microsoft ning lisaks on Axinomil rahvusvahelised partnerid Kuveidist, Inglismaalt, Araabia Ühendemiraatidest, USAst, Saksamaalt, Austraaliast ja teistest riikidest.

Toote AxCMS.net näol pakub Axinom klientidele täielikult .NETi-põhist sisuhaldussüsteemi täiesti tasuta. Toodet AxCMS.net on üle maailma installeeritud 3500 korda, see on võitnud auhinna "Microsoft .NET Server Innovation Cup" ja sel on Microsoft Windows Server 2003 sertifikaat. AxCMS.net on aluseks programmile AxCMS.net Solution Provider, mille abil Axinom toetab infotehnoloogiateenuste pakkujaid ja agentuure kliendi vajadustest lähtuvate portaalilahenduste väljatöötamisel.

AS Ülemiste City on Tallinna Lennujaama naabrusesse rajatav Targa Äri Linn. Linnakusse tuleb üle paarisaja tuhande ruutmeetri büroopinda ning kerkivad kõrgtehnoloogilised tehased. 2006. aasta sügisel kolisid Ülemiste Citysse tarkvaraarendusettevõte Webmedia ning Mainori Kõrgkool. 2007. aasta sügisel valmisid ML Arvutite tehas ning linnaku südamesse rajatud Eesti suurim restoranitänav Mercado. 2008. aasta jaanuaris kolis Ülemiste Citysse IT-ettevõte Helmes ja talendijuhtimise firma Fontes ning kevadel valmib Baltikumi suurima IT-ettevõtte Microlink uus hoone.

Lisainfo:

Alo Lilles
Axinomi müügi- ja turundusjuht
lilles@axinom.de

No comments:

Post a Comment