Monday

Euroopa Design Management Auhinnale 2011 (DME Award 2011)DME Award on ainulaadne konkurss Euroopas (vrdl Oskarite jagamine USA-s), mis tõstab esile strateegia ja juhtimise osatähtsust disaini edukal ellurakendamisel. Eesti ettevõtted on Disainerite Liidu vahendusel osalenud oma kandidaatidega auhinna asutamisest alates. 2007 aastal naasesid Essenist äramärgitud auhinnaga Thulema ja Aquator.

Auhinnale kandideerimiseks on vajalik täita küsimustik ja esitada plakat hiljemalt 24.juuniks 2011.

Viimase kahe aasta jooksul on auhinnale kandideerijad olnud progressiivsed firmad üle Euroopa kes on silma jäänud innovatiivsete ja julgete ärimudelite poolest.

Seekordse Euroopa Design Management Auhinna gaala ja nominentide näituse korraldamise au saab osaks Tallinna linnale, organiseerijaks Eesti Disainerite Liit koostöös DME konsortsiumi ja Euroopa Disainikeskusega (Holland). Euroopa koostööpartnerid ja hästitöötav disainiorganisatsioonide võrgustik tagab ürituse kõrge kvaliteedi ning tasemel kandidaadid. 

Auhinnagaala KUMUS 23.septembril on säravaks punktis samal ajal Tallinnas toimuvale Euroopa Innovatsioonifestivalile IF...
Vt täpsemalt:
www.designmanagementeurope.com.

No comments:

Post a Comment